World map

Filtrovat výsledky

All Inclusive

All Inclusive

Nalezeno 0 nabídek

All inclusive - tato slova slyšel alespoň jednou v životě každý. Jsou správně spojována s cestovními kancelářemi a zahraničními i tuzemskými zájezdy. Co znamená možnost all inclusive? Jaké jsou možnosti all inclusive a co každá z nich zahrnuje? Zjistěte více o tomto luxusu, který je na dosah ruky!

Co znamená all inclusive?

Termín all inclusive znamená „všezahrnující“. Znamená to komplexní službu, která zahrnuje nejen ubytování ve vybraném hotelu, ale také plnou penzi. To však není vše! Součástí all inclusive mohou být zpravidla i další služby, například možnost využití specifických hotelových služeb nebo open baru, kde najdete řadu alkoholických nápojů. Díky tomu si dovolenou užijete naplno za jednu cenu, aniž byste se museli starat o další náklady. Je to dovolená „se vším všudy“ – jedete, plně se uvolníte a využijete to, co Vám tato možnost nabízí.

Jaké jsou typy all inclusive?

Při výběru dovolené all inclusive se Vám možná zpočátku zatočí hlava. Ukazuje se, že v této kategorii existuje rozdělení na různé typy. Prvním je all inclusive soft, který zahrnuje přístup k alkoholickým a nealkoholickým nápojům pouze se stravou.

Další možnost, all inclusive 24h, je nabídka, která Vám umožní neustálý přístup k open baru, takže se nemusíte dívat na hodinky, když dostanete chuť na lahodný nápoj.

Naproti tomu all inclusive premium, nazývané také ultra all inclusive (UAI), je nejbohatší možnou variantou této možnosti, která zahrnuje vše, co Vám hotel může nabídnout – stravování (catering), občerstvení a dezerty, přístup do baru s limitovaným množstvím alkoholu, stejně jako přístup do wellness areálu a jeho ošetření, speciální degustační večery a vše, co hoteliéra napadne. Rozdíly v all inclusive jsou i v konečné ceně - je známo, že vyšší balíček bude znamenat o něco vyšší částku, ale ve výsledku jde o velmi výhodnou variantu!

Oblíbené destinace all inclusive - kam se vydat?

Dovolená all inclusive nabízí řadu fantastických destinací, kde si můžete odpočinout v luxusním stylu. Pokud Vás zajímá, kam a kdy se vydat na all inclusive, máme pro Vás několik zajímavých nabídek. Patří mezi ně Turecko se svou nádhernou riviérou v čele, kam se vydáte na dovolenou snů buď sami, nebo s rodinou. Vyberte si hotel s all inclusive, odpočívejte na okraji hotelového bazénu se studeným nápojem v ruce, poznávejte okolí a neřešte, co a kde jíst. Vyberte si z široké nabídky last minute hotelů s all inclusive u Egejského moře a užijte si klidnou dovolenou za tu nejlepší cenu!

Řecko all inclusive se Vám také bude líbit. Ostrov Rhodos, Kos, návštěva Parthenonu, Akropole, výlety po místních atrakcích a památkách unaví i toho největšího tvrďáka. All inclusive Vám po náročném dni ve městě poskytne pořádný odpočinek. Luxusní dovolenou si zaslouží každý a určitě i Vy!

Jaké další destinace si turisté vybírají? Bulharsko ve variantě all inclusive je rezervováno stejně často jako Chorvatsko a Egypt. Vše záleží na tom, zda dáváte přednost dovolené v Evropě, nebo mimo ni. Egypt a jeho pobřežní města Marsa Alam, Hurghadaa Sharm el Sheikh nabízejí horké slunce, poušť s horkým pískem, projížďky na velbloudech a večer hotelové bary s lahodnými alkoholickými a nealkoholickými nápoji.

Výhody dovolené all inclusive

Jaké jsou výhody dovolené all inclusive? Mezi ty nejdůležitější patří: plná penze, nápoje k jídlu a z open baru, stejně jako mnoho hotelových služeb (wellness, degustační večery, hry, animátoři atd.). Kromě toho je třeba zmínit atraktivní ceny! Zájezdy all inclusive nemusí být smrtelně drahé, zejména pokud si vyberete last minute verzi. Rozhodnete-li se pro dovolenou na poslední chvíli, můžete získat velkou slevu. Nejlepší all inclusive dovolené jsou ty, které Vám neudělají díru do kapsy!

Dovolená s dětmi formou all inclusive je skvělý nápad - nebudete mít starosti s tím, kde a co jíst se svým nejbližším. Rodinné all inclusive zájezdy jsou velmi oblíbené. Zajistíte tak svým blízkým kvalitní dovolenou, kterou si zaslouží. Dovolená all inclusive v zahraničí jim zůstane v paměti na dlouhou dobu.

Kdy si objednat pobyt all inclusive s TUI?

Kdy se vydat na zájezd all inclusive? Nebojte se, nejste omezeni žádnými termíny. Pobyt all inclusive si můžete rezervovat kdykoli, stačí si prohlédnout naši rozsáhlou nabídku all inclusive s TUI!