Cestujte s TUI

Dlouholeté zkušenosti TUI jsou zárukou bezstarostné dovolené

Již více než 40 let organizujeme výjimečné dovolené a postupně jsme si získali důvěru milionů zákazníků po celém světě. Mezinárodní cestovní koncern TUI je lídrem na evropském trhu cestovního ruchu. Disponujeme vlastními hotelovými řetězci, leteckými společnostmi a cestovními kancelářemi, které se v místě dovolené profesionálně starají o zákazníka.

Díky naší síle a mezinárodním zkušenostem jsme vyvinuli nejvyšší standardy služeb a pečlivě vybíráme naše letecké společnosti a hotelové partnery.

Veškeré naše kroky jsou prováděny s nejvyšší péčí o zákazníka a největší odměnou je jeho úsměv.

Naší vášní je cestování, a proto rozumíme potřebám našich zákazníků jako nikdo jiný.

Bezpečná dovolená

TUI není jen symbolem finanční stability mezinárodní skupiny, ale také výjimečné péče o bezpečnost našich zákazníků. Postupy, které jsme připravili, jsou součástí systému krizového řízení německé společnosti TUI AG. S potěšením oznamujeme, že TUI jako první cestovní koncern v Evropě úspěšně prošla certifikačním řízením nezávislých odborníků z renomované auditorské společnosti. Abychom vám poskytli ještě větší bezpečí, uzavřeli jsme smlouvu se známou cestovní pojišťovnou Allianz, která poskytuje další záruku bezpečné dovolené.