Společnost TUI

Kdo jsme?

TUI Group je prostřednictvím svých vlastních a dceřiných společností lídrem v odvětví cestovního ruchu na většině evropských trhů. Široké portfolio zahrnuje cestovní kanceláře, letecké společnosti, výletní lodě a hotelové řetězce ve všech hlavních dovolenkových destinacích po celém světě. Tato komplexní nabídka nám umožňuje poskytnout 21 milionům zákazníků nezapomenutelný zážitek z dovolené. Základním poselstvím TUI je doprovázet zákazníky ve všech fázích zájezdu – od chvíle návštěvy kanceláře nebo zakoupení nabídky online, přes let, až po pobyt a péči v místě odpočinku 24/7.

Abychom si zachovali konzistentní a rozpoznatelný obraz lídra v odvětví, byl vyvinut koncept společné a zastřešující značky „TUI“. Díky těmto aktivitám se všechny projekty TUI Group, se může pochlubit jednotnou image po celém světě.

Sítě hotelů pod značkou TUI

TUI Group zahrnuje více než 400 hotelů. Nacházejí se v nejlepších lokalitách rekreačních oblastí.
Hotel je nejdůležitějším prvkem při rozhodování našich zákazníků o rezervaci, jedním z hlavních důvodů jejich cesty a klíčem k věrnosti zákazníků. V tom spočívá potenciál TUI Hotels & Resorts: našim klientům nabízíme jednotlivé hotelové značky tak, aby našli nabídku, která nejlépe odpovídá jejich potřebám a očekáváním. Naše hotely kladou nejvyšší důraz na spokojenost zákazníků a vysokou kvalitu služeb.

Moderní hotelová značka přizpůsobená individuálním potřebám turistů, kteří chtějí spojit odpočinek s místní kulturou a autentickými zážitky.

Hotely Premium s vysoce kvalitními službami. Sportovní aktivity s profesionálními trenéry a špičkovým vybavením v unikátní atmosféře.

TUI Magic Life se může pochlubit rozsáhlou nabídkou All Inclusive. Rozsáhlé mezinárodní sportovní a zábavní programy poskytují all inclusive dovolenou pro rodiny, jednotlivce i páry. Všechny hotely se nacházejí přímo na pláži.

Síť hotelů značky RIU, vlastněn skupinou TUI Group, je symbolem osvědčené kvality a vynikajících služeb. Po celém světě se nachází více než 90 hotelů v atraktivních lokalitách, jejichž výhodou jsou udržované zahrady, pestrá a kvalitní kuchyně.

Cenově dostupné hotely, které vynikají výbornou kuchyní a komfortními pokoji v atraktivních lokalitách, blízko pláže a centra letoviska.

Další hotely a hotelové společnosti v TUI Group: Atlantica, Barut, Blue Diamond, Dorfhotel, Grupotel, Iberotel, Jaz, Magic Hotels (North Africa), Sol Y Mar, TT Hotels.

TUI Musement

Přední společnost v oboru zájezdů a aktivit, díky které mají zákazníci TUI možnost využívat ty nejlepší místní výlety a atrakce ve více než 140 zemích světa. TUI Musement jsou odborníci na pořádání profesionálních, nezapomenutelných fakultativních výletů s průvodci ve zvoleném jazyce. V současné době je k dispozici více než 160 000 možností, jak vaši dovolenou učinit ještě zajímavější, včetně: skupinových a soukromých zájezdů, vstupenek a transferů.

Letecké společnosti

TUI Group zahrnuje 5 leteckých společností s přibližně 130 letadel středního a dlouhého doletu. Zákazníci je mohou využít k letu do více než 180 destinací po celém světě.
Letecké společnosti TUI Group: TUI Airways, TUI fly, TUI fly Belgium, TUI fly Netherlands a TUI fly Nordic.

Výletní lodě

TUI Group nabízí své služby také zákazníkům, kteří chtějí vyrazit na nezapomenutelnou plavbu. Mohou si vybrat: TUI Cruises s prémiovými plavbami, Hapag-Lloyd Cruises, která je lídrem na německy mluvícím trhu, nebo Marella Cruises obsluhující britský trh. Flotila TUI se skládá z 16 výletních lodí.


Více informací o TUI Group naleznete zde.