Globales Costa Tropical - informace
Nejoblíbenější filtry:
- Wi-Fi v hotelu zdarma
- Wi-Fi zdarma
- Písečná pláž
- Dětské hřiště
- TUI Service Center 24/7 + TUI App
Poloha:
- přibližně 2 km od centra letoviska Caleta de Fuste (bary, restaurace, kino, nákupní centrum)
- umístění v klidné oblasti
- přibližně 2 km od pláže
- doba jízdy z letiště přibližně 20 min.
- Kvalita spánku
- Umístění
- Pokoje
- Služba
- Cena / kvalitaść
- Čistota
- Lucie S2025-06-05
Pokoje nejsou moc hezké, prý teď prochází rekonstrukcí, což zcela jistě bylo nutné. V našem pokoji byly na zdech černé fleky, neprané závěsy, úklid byl každý den. První den jsem si koupila savo a čistila koupelnu sama. Vypadá špinavá, ale jen je tak stará a několikrát nabarvená. Matrace špatné, bolely nás záda. Všechny postele jsou “single beds” což nám jako páru vadilo, že v noci od sebe ujížděly. První den jsme měli každý jinak vysokou matraci, perzonál ale ten den sjednal nápravu. Jídlo průměrné, byl na výběr i bezlepek, k snídani jsme dostali bezlepkovou bulku z mikrovlnky. Snídaně byly každý den stejné. Byli jsme tam na Vánoce, žádný extra program. Jeden večer bylo Bingo, jeden večer karaoke. Pokud vyhledáváte klid, tak sem určitě nejezděte. Hotel je plný Britů/Angličanů, kteří nemají vychování ani respekt k ostatním hostům a rodiny na sebe křičí z jednoho konce na druhý. Naštěstí jsme se vraceli do rezortu jen na jídlo, zbytek jsme trávili mimo rezort. Krásný výlet do zoo, na buginy, do města Caleta de Fuste. Fuerteventura je krásný ostrov, měli jsme v celku hezký čas ale znovu bychom nejeli. Naopak moje maminka hodnotí 10/10, Fuerteventuru si zamilovala a pojede znovu.
- MichalB_CZ2018-12-27
Prosincový pobyt v Globales Costa Tropical byl rozporuplný, za svou cenu však bezkonkurenční. Rozhodně chválím personál, všichni byli velice příjemní, komunikativní a nápomocní. Rozhodně nadprůměr. Bydleli jsme v dvoupatrovém bungalovu, jeho vybavení ovšem pamatuje lepší časy a koupelna rozhodně potřebuje renovaci. Nevypadala hezky ani zářivě čistě. Úklid probíhal, ale jeho frekvence byla nejasná a neodpovídala informacím z informačního listu z hotelu. Důkladný také nebyl. Podprůměr. Manželská postel vznikla sražením dvou samostatných, ale spalo se dobře a klidně. Potěšila nás větší lednice v kuchyni, v létě by mohl být problém s chybějící klimatizací. Areál hotelu byl velice čistý, stále uklizený, lehátek u bazénu dostatek, bazén samotný velký, ještě s další částí pro děti a s možností objednávat si v baru přímo z bazénu. Pobyt byl all-inclusive, základní pití nadprůměrné, téměř bez front a vždy s úsměvem. Koktejly jsme zkusili, ale ty byly hrozné, stejně jako káva z automatu. Po dvou dnech už jsem u snídaně kávu nepil a raději počkal až budeme někde mimo hotel. Jídlo byl slabší průměr, všeho dostatek, ale mnohokrát se stalo, že už bylo spíše studené, někdy skutečně chutné a další den hrůza. Polévku jsem okusil dvakrát a ani jednou nedojedl. Česnekovou jsem například skutečně nerozpoznal. Parkování u hotelu je velice omezené, polovinu nocí jsme parkovali v ulicích dále od hotelu. Okolí hotelu je klidné, v podstatě tam krom pár malých restaurací nic není, ani není příliš vzhledné. Je potřeba buďto zůstat u bazénu nebo jet pryč. Zdarma autobus k pláží nabízený hotelem jezdí celkem často, ovšem má to háček. Jezdí od jiného hotelu a v případě, že by se do něj všichni cestující nevešli, mají přednost hosté toho druhého hotelu. Sami jsme to nevyužili, nevím jak moc časté to je. Pobyt byl skutečně rozporuplný, člověk byl chvíli spokojený, chvíli brblal, ale celkově vzato a s ohledem na cenu, jsem byl spokojen.
- Summer-Louise M2026-06-21
Had a week’s family holiday here and would say that this place is your average three (ish) star hotel. Unfortunately, this place just isn’t really geared up for kids. The entertainment package that is advertised, is just one lovely man who does his best. No kids entertainment or kids club. Food pretty average, and not very tailored to children unless they are interested in cold chips. Only some of the food items are labelled, the rest is a guess. Themed food nights had some alright dishes. Rooms were average. Cleaners come in almost everyday (expect Wednesday or Sunday). No clean mugs provided though, you get to reuse the same two mugs the whole time. Sheets and towels only changed once a week. A lot of pigeons around the hotel that like to sit on the balcony, bird poo is not cleaned up so your outside furniture ends up covered. Additionally, the whole of the outside hotel is covered in dog poo, with no attempt pick any of it up. Broken tiles all over the floor which could end up being a hazard. This place could really do with a maintenance team. Unhelpful reception staff when power kept cutting out in a room throughout the week. Best feature of this hotel is the salt water pool, it’s absolutely lovely. Plenty of sun-beds and parasols around. Drinks were okay and pool side bar is nice. They do end up playing music from the same playlist everyday. The next town over is very nice and close to the hotel, it’s an average 4 Euro taxi drive away. It’s your average tourist town with plenty choice for both bars and food. If you want a later check out, you probably won’t get it as all our rooms where booked again and we could only have them till 2pm. They say that you can have “suitcase storage” downstairs, which consists of a tiny cupboard that is overfull and then they offer you to put all your luggage in the bar area. Not secure at all.
