World map

Filtrovat výsledky

Léto 2024

Léto 2024

Nalezeno 0 nabídek

Letní prázdniny jsou snad nejočekávanějším obdobím v roce. Děti a mládež sní o dvouměsíční přestávce ve škole, dospělí sní o dovolené, která jim umožní odpočinout si od práce. Jaké jsou nejžhavější destinace pro léto 2024? Kam se vydat na bezstarostnou dovolenou? Objevte dokonalý plán dovolené - nejžhavější prázdninové destinace pro rok 2024, nejlepší all inclusive hotely a atrakce. Spojte odpočinek a prohlídku na letošních i příštích dovolených!

Kam na dovolenou 2024? Oblíbené destinace!

Sluneční paprsky, zlatavý písek pláží, azurová voda, šumění vln, lahodné nápoje, jídlo, blažený odpočinek - to jsou synonyma pro dovolenou, zejména tu, která je naplánovaná s předstihem (i s tím malým!). Kam jet na výjimečný odpočinek a strávit rodinnou dovolenou? Kdy si zájezd rezervovat?

Turecko aneb dokonalá dovolená 2024

Mezi nejlepší destinace pro dovolenou v roce 2024 patří Turecko, které je fenomenální. Nachází se na místě spojení dvou kontinentů - Evropy a Asie - a vytváří tak zajímavou kulturní směsici. Turecká riviéra nabízí rajské písečné pláže, které nejsou tak daleko od Vašeho domova. Prožijte nezapomenutelné chvíle v barech a klubech, kde ochutnáte místní kuchyni, poslechnete si inspirující tureckou hudbu a seznámíte se s výjimečnými lidmi, kteří Vám navždy zůstanou v paměti.

Turecko je historický Istanbul, kde vedle sebe uvidíte sultánský palác Topkapi, nádherné mešity a minarety i moderní budovy. Země nabízí mnohem více - Hagia Sofia, která je jedním z divů světa, Modrá mešita, Galatská věž..... milovníci aktivní prohlídky zde najdou svůj ráj na jedné z mnoha fakultativních výletů, které Vám umožní poznat kulturu, umění a okolní památky. Rezervujte si nejlepší hotel s all inclusive a prožijte dovolenou snů v Turecku u Egejského moře - pozorujte azurové vody Středozemního moře a relaxujte na nejkrásnějších plážích!

Řecko - dovolená all inclusive na Rhodosu? Proč ne!

Staří Řekové vytvořili nádherné místo, které je dodnes spojováno s kolébkou kultury a zároveň je úžasným odpočinkem od každodenního života. Vydejte se do Athén, navštivte Akropoli, podívejte se na ostrov Rhodos, Krétua vychutnejte si místní láhůdky! Sníte o dokonalé dovolené na léto 2024? Zde najdete vše, co hledáte! Každý má svou vlastní představu o dovolené svého života - někdo dává přednost velkým městům, muzeím a památkám, kterých je v Řecku dostatek, jiný si vybírají exkluzivní hotely s all inclusive a tráví čas lenošením u bazénu, popíjením lahodných nápojů a nápojů s ledem. Na každého čeká řada aktivit, které mu zpříjemní dovolenou. Aktivní Zákazníci milují řecké kopce, jízdu na čtyřkolkách a místní společenský život, ale i rekreanti, kteří si chtějí odpočinout a lenošit na místním slunci, zde také uspokojí své potřeby.

Naplánujte si dovolenou v Bulharsku!

Bulharsko je také lákavým místem pro plánování dovolené - Zákazníci si tuto balkánskou zemi plnou kontrastů a kulturního bohatství oblíbili. Vydejte se do Sofie, Varny nebo Burgasu, ochutnejte místní vína, která jsou vizitkou země, a rozjed’te se v rytmu strhující balkánské hudby. Jedinečnou dovolenou v Bulharsku si můžete vybrat ve variantě all inclusive nebo podle vlastního výběru. Bulharsko je také ideálním místem pro rodinnou dovolenou, která nadchne Vás i Vaše blízké. Právě zde se vyrábí růžový olej, který se přidává do kosmetiky a parfémů.

Je také dobré si uvědomit, že podnebí v této zemi je podobné tomu našemu, takže neucítíte šokující rozdíly v teplotě vzduchu.

Kam jinam byste se měli vydat na nejlepší dovolenou roku 2024?

Pokud si však stále nejste jisti a hledáte dokonalou dovolenou - doporučujeme spolehlivý Egypt, který si oblíbily tisíce Zákazníků. Prozkoumejte zemi faraonů, podívejte se do nekonečné pouště a projeďte se na exotickém velbloudovi a budete se cítit jako praví Egypťané. Na dovolenou se můžete vydat do Hurghady, Marsa Alam nebo Sharm el Sheikh. I zde máte na výběr z nabídek all inclusive, díky nimž si letní dovolenou opravdu užijete, aniž byste se museli starat o jídlo.

Své místo na Zemi najdete také v Itálii nebo Španělsku. Nejlepší destinace pro léto 2024 čekají právě na Vás! Prohlédněte si naše četné nabídky na levné dovolené a naplánujte si dovolenou za nejnižší cenu. Odpočiňte si v exkluzivním hotelu, v krásném apartmá, rozšiřte si obzory na fakultativních výletech, ponořte se do neznámého světa kultury jiné země a zamilujte se do cestování!

S TUI budete cestovat nejen bezpečně, ale také levně díky rezervaci dovolené za nejnižší cenu - léto 2024 čeká!