World map

Filtrovat výsledky

Silvestr 2023/24

Silvestr 2023/24

Naplánujte si výjimečný  start do nového roku!

Nalezeno 0 nabídek

Každoročně se objeví otázka, která každého trápí - kam je nejlepší jet na Silvestra?! Jak strávit Nový rok? Je všeobecně známo, že silvestrovské výlety jsou pro mnoho lidí snem. Výjezd do zahraničí dá Vám chut’ na dovolenou uprostřed zimy. Co si vybrat? Je lepší strávit Silvestra doma, nebo vyrazit pryč?

Kde nejlépe přivítat Nový rok 2024?

Chcete si získat přízeň Nového roku, ale nevíte jak? S blížícím se přelomem roku 2023/2024 je čas naplánovat si silvestrovský výlet. Čím dříve, tím lépe. Chcete-li si tuto přízeň získat, musíte tento důležitý okamžik změny data strávit důstojně. Mimochodem, jde především o to, abyste se bavili, abyste měli pocit, že trávíte Silvestra v dobré společnosti svých přátel nebo blízkých.

Vánoce jsou rodinný svátek, kdy se zpívají koledy a neustále se vaří. Silvestr je úplně jiná liga! Silvestrovský večírek by měl být veselý a plný zábavy - se šampaňským, dobrým jídlem a fantastickou hudbou. Kam byste se měli vydat na silvestrovský výlet v roce 2023, abyste pocítili "flow" a vstoupili do Nového roku 2024 tou správnou nohou?

Možností je mnoho. Někteří dávají přednost pobytu doma a vítají změnu terminu právě tam. Stále více lidí se však nechává zlákat nabídkou zájezdu do zahraničí, aby si pořádně odpočinuli.

Co třeba elegantní wellness hotel a Silvestr v SPA? Nebo Vás spíše láká strávit tento čas pod palmami? Správně chcete do vyhledávače napsat "Silvestr v zahraničí 2023"! Pokud sníte o silvestrovském zájedu mimo domov, určitě se podívejte na naše nápady!

Silvestr v zahraničí? Ano! Bavte se na Silvestra v teplých zemích!

Uprostřed zimy a zájezd do teplých krajin? Samozřejmě, že ano! Silvestrovské zájezdy jsou mezi Čechy stále oblíbenější. Doma to může být skvělé, ale silvestrovské zájezdy znějí ještě lépe. Změna prostředí, možnost vidět kousek světa - není třeba váhat!

Dovolená Egypt - Silvestr 2023/2024

Silvestr v zahraničí - kam se nejlépe vydat, abyste pocítili svobodu? První skvělou destinací, kterou si můžete vybrat, je senzační a velmi oblíbený Egypt. Je to magické místo - země faraonů, existující od starověku, s bouřlivou historií plnou výbojů. Dnes Egypt přitahuje davy turistů, kteří si chtějí odpočinout na teplém místě. Silvestr u Rudého moře je báječný nápad.

Země nabízí dvě hlavní turistická letoviska, kde můžete strávit dokonalý Silvestr 2023 v zahraničí, prvním je Hurghada a druhým Marsa Alam. Obě destinace se nacházejí na pobřeží Rudého moře, přibližně 270 km od sebe. Silvestrovský zájezd do Egypta Vám jistě pomůže se v tento důležitý den na konci roku plně uvolnit a přivítat Nový rok v plné síle!

Hurghada a Marsa Alam byly kdysi malými přístavními rybářskými městy. Dnes pulzují životem a jiskří pestrobarevným davem turistů, kteří touží strávit čas v jejich letoviscích a hotelech. Rozsáhlé programy, které hotely nabízejí, umožňují prožít skutečně královskou dovolenou.

Nezapomeňte, že Silvestr v zahraničí nemusí znamenat jen dva dny nebo jednu noc. Délka pobytu záleží na Vašich potřebách - Vánoce si můžete prodloužit a prozkoumat zemi faraonů díky autobusovým nebo velbloudím výletům k bližším i vzdálenějším turistickým atrakcím.

Turecko - Silvestrovská nabídka 2023/2024

Něco blíže k domovu, ale přesto v zahraničí. Silvestr tam, kde většina lidí tráví dovolenou. Proč ne? Turecko je stejně oblíbenou destinací pro silvestrovské výlety. Země na křižovatce dvou kontinentů trvale vzrušuje turisty. Turecká riviéra osloví ty, kteří chtějí strávit Silvestra u moře. Silvestr 2024 strávený na pobřeží Středozemního moře je tou nejlepší volbou!

Silvestr 2023/2024 můžete strávit aktivně na tureckých písečných plážích. Četné bary, kavárny a restaurace Vám dají ochutnat místní party život. Co třeba strávit Silvestra na lodi?

Silvestrovský výlet do Dubaje

O Egyptu a Turecku již bylo, čas na Dubaj! Silvestr v zahraničí ve velkém stylu? Proč ne? Aktuální silvestrovské nabídky ukazují, že žhavým trendem pro Silvestra a Nový rok 2023/2024 je Dubaj. Prožijte Silvestr All inclusive v luxusu - Spojené arabské emiráty vás přivítají s otevřenou náručí. Silvestrovské zájezdy mohou být plné nejrůznějších aktivit - nemusíte trávit veškerý čas v hotelu! Vyměňte zimní sporty za vodní, pociťte osvěžující vánek při posezení na pláži s drinkem v ruce. Prohlédněte si nejvyšší budovu světa, projděte se večer magickou Dubají a zažijte arabskou noc - jedinečnou noc, během níž se mění datum. Dopřejte si odpočinek v stylu arabských šejků, pijte šampaňské se svými blízkými o půlnoci, pozorujte na Silvestra nádherné ohňostroje a užijte si až do rána nejlepší hudbu v hotelu nebo v jiném místě podle vašeho výběru. To je ale Nový rok, co?

Silvestrovský výlet pro dva? Nejlepší last minute nabídky od TUI!

TUI je cestovní kancelář, která Vám zajistí nejlepší dovolenou Vašeho života! Bavte se tak, jak chcete, a s těmi, které máte rádi! Vyberte si silvestrovskou dovolenou pro dva s all inclusive - budete mít pocit, že se nemusíte o nic starat! Aktuální silvestrovské nabídky obsahují všechny možné informace o nabízených možnostech stravování. Kupte si dovolenou jako first minute variantu a mějte jistotu, že Vás nikdo nepřeběhne! Pokud však dáváte přednost adrenalinu, můžete se rozhodnout pro Silvestr 2023 v zahraničí last minute. Mějte však na paměti, že pokud se rozhodnete pro Silvestr na poslední chvíli, může být nabídka silvestrovských zájezdů velmi omezená a některé hotely nebo možnosti nemusí být k dispozici.