World map

Filtrovat výsledky

Silvestr 2024/2025

Silvestr 2024/2025

Naplánujte si výjimečný  start do nového roku!

Nalezeno 0 nabídek

Také každoročně před Vánoci řešíte otázky: kam je nejlepší jet na Silvestra a jak strávit Nový rok? Někdo raději vyjíždí za teplem do zahraničí, pro někoho by to nebyl Silvestr bez výletu do českých hor. Co si tedy vybrat? Je lepší strávit Silvestra doma, nebo vyrazit pryč?

Kde nejlépe přivítat Nový rok 2025?

Vánoce jsou rodinný svátek, kdy se zpívají koledy a užíváme si rodinného klidu. Silvestr je ale úplně jiná liga! Večírek na oslavu Nového roku by měl být veselý a plný zábavy, se šampaňským, dobrým jídlem a fantastickou hudbou. S blížícím se přelomem roku 2024/2025 je tedy čas naplánovat, kde tento večer strávíte. Silvestrovské termíny jsou u hoteliérů totiž velmi oblíbené a často jsou v cuku letu vyprodané.

Možností na výběr je mnoho. Dáváte přednost Silvestru v elegantním wellness hotelu, horské chatě nebo vás spíše láká strávit tento čas v teple a pod palmami? Pokud sníte o silvestrovském zájedu mimo domov, určitě se podívejte na naše nápady!

Silvestr v zahraničí? Ano! Bavte se na Silvestra v teplých krajích!

Uprostřed zimy a zájezd do teplých krajin? Samozřejmě, že ano! Silvestrovské zájezdy k moři jsou mezi Čechy stále oblíbenější. Změna prostředí, možnost vidět kousek světa a únik z nepříjemného počasí je prakticky nutností.

Dovolená Egypt – Silvestr 2024/2025

Skvělou destinací, kterou si pro své oslavy můžete vybrat, je velmi oblíbený Egypt. Toto magické místo – země faraonů s bouřlivou historií, neskutečnou architekturou a oblíbenými turistickými letovisky, má všechno, co si pro oslavu Silvestra v teple můžete přát. Silvestr u Rudého moře je zkrátka báječný nápad.

Země nabízí dvě hlavní turistická letoviska, kde můžete strávit dokonalý Silvestr 2024 – prvním je Egypt a druhým Egypt. Obě destinace se nacházejí na pobřeží Rudého moře přibližně 270 km od sebe. Kdysi malá přístavní rybářská města dnes pulzují životem a jiskří pestrobarevným davem turistů, kteří si užívají jejich dovolenkové nabídky. Rozsáhlé programy, které hotely nabízejí, umožňují prožít skutečně královskou dovolenou.

Silvestr v zahraničí samozřejmě nemusí znamenat jen jednu/dvě noci. Délka pobytu záleží na vašich potřebách a touhách. Proč nestrávit v Egyptě rovnou celé Vánoce a neužít si je prozkoumáváním země pyramid díky autobusovým nebo velbloudím výletům k bližším i vzdálenějším turistickým atrakcím?

Turecko – Silvestrovská nabídka 2024/2025

Láká vás spíše něco blíže k domovu, ale přesto v zahraničí? Turecko je pro silvestrovské výlety také velmi oblíbené a není se čemu divit. Země na křižovatce dvou kontinentů trvale vábí turisty z celého světa a nabízí perfektní příležitost pro oslavy Nového roku. Především Turecká riviéra nabízí opravdu skvělé příložitesti k oslavám Silvestra 2024 na pobřeží Středozemního moře. Četné bary, kavárny a restaurace vám dají ochutnat místní party život nebo můžete strávit Silvestra třeba na lodi.

Silvestrovský výlet do Dubaje

Po Egyptě a Turecku přišel čas na Dubaj! Plánujete Silvestr v zahraničí ve velkém stylu? Zde jste na správném místě. Aktuální silvestrovské nabídky ukazují, že žhavým trendem pro Silvestra a Nový rok 2024/2025 je právě Dubaj. Prožijte Silvestr All inclusive v luxusu, jaký si zasloužíte – Spojené arabské emiráty vás přivítají s otevřenou náručí!

Zde můžete vyměnit zimní sporty za vodní, pocítit osvěžující vánek při posezení na pláži s drinkem v ruce a vykročit do Nového roku v pozitivní náladě. Prohlédněte si nejvyšší budovu světa, projděte se večer magickou Dubají a zažijte jedinečnou noc, během níž se mění letopočet. Dopřejte si odpočinek ve stylu arabských šejků, pijte šampaňské se svými blízkými o půlnoci, pozorujte na Silvestra nádherné dubajské ohňostroje a užívejte si až do rána nezapomenutelné oslavy. To je ale Nový rok, co?

Silvestrovský výlet pro dva? Nejlepší last minute nabídky od TUI!

TUI je cestovní kancelář, která vám zajistí nejlepší dovolenou života! Bavte se tak, jak jste se ještě nikdy nebavili, a navíc s tím, koho máte rádi! Vyberte si silvestrovskou dovolenou pro dva s All inclusive, hoďte všechny starosti za hlavu a užívejte si společně strávený čas.

Jelikož se silvestrovské termíny rychle zaplní, kupte si dovolenou už jako first minute variantu a mějte jistotu, že vás nikdo nepředběhne! Pokud však dáváte přednost adrenalinu, můžete se rozhodnout pro Last minute nabídku Silvestr 2024 v zahraničí a zkusit štěstí, kde Nový rok v rámci volných kapacit nakonec oslavíte.