World map

Filtrovat výsledky

Jarní prázdniny 2024

Jarní prázdniny 2024

Slunce, pláž, dobrodružství... Jarní prázdniny s TUI!

Nalezeno 0 nabídek

Každý si občas potřebuje odpočinout, oddechnout si od práce a povinností. To platí i pro nejmenší děti, které mají ve školách každý rok prázdniny, v tomto případě budeme hovořit o zimních prázdninách. Pokaždé se objevují stejné otázky: "kam děti vzít?", "poslat dítě samotné na zimní školu v přírodě či na lyžařský kurz, nebo vyjet někam s celou rodinou?", "jak zajistit dítěti aktivní odpočinek během zimních prázdnin?". Každá z těchto otázek je důležitá, protože každý rodič chce, aby jeho dítě mohlo načerpat sílu na další školní povinnosti.

Kam se vydat na zimní prázdniny 2024?

Tato otázka trápí každého rodiče, který chce, aby jeho dítě strávilo zimní prázdniny aktivně. Je také důležité, aby si náležitě odpočinulo a cítilo se připravené na další měsíce intenzivního učení. Kam byste měli se svým dítětem během zimních prázdnin vyrazit?

Žijeme v mírném podnebí, kde se zimy vyznačují nízkými teplotami (často pod nulou). Ne každý má takové počasí rád, zimy jsou často spojeny s poklesem nálady, obdobím nachlazení a velmi krátkými dny. Každý chce občas před zimním chladem utéct. Naplánujte si zimní dovolenou právě včas, abyste mohli s dětmi strávit zimní prázdniny v tropech!

Zimní prázdniny Egypt

Dlouhodobě jsou oblíbenými destinacemi pro zimní dovolenou země, kde vládne horké podnebí. Proč jet na dovolenou do Egypta? Především je to naprostá změna oproti šedivému počasí, které nás obklopuje. Zima má sice své kouzlo, ale když pronikavě mrzne a sníh místo hebké peřiny taje a mění se v nepříjemné bláto, začínáme snít o dovolené v přívětivějším klimatu.

Egypt je úplně jiný svět. V době, kdy u nás teploměr ukazuje -10 stupňů Celsia, je tam příjemně teplo. Jaké je v Egyptě počasí v lednu, únoru a březnu? Teploměr tam ukazuje kolem 25 stupňů. Příjemné teplo, pláže, modrá obloha, pouštní písek...zimní dovolená s dítětem v takovém klimatu vám umožní zapomenout na zimu a chlad! Dvě největší turistická letoviska čekají s otevřenou náručí - Marsa Alam a Hurghadu si oblíbili turisté z celého světa. Prozkoumejte zemi faraonů, projeďte se na velbloudech v poušti, podnikněte fakultativní výlet k návštěvě starověkých pyramid, ochutnejte místní kuchyni! Egyptská pohostinnost bude pro vás i vaše dítě jistě nezapomenutelná!

Magické Tenerife – zimní prázdniny v tropech

Stejně ideální destinací pro zimní dovolenou a zimní prázdniny je Tenerife. Zájezd na Tenerife umožní vám i vašemu dítěti pocítit volání tropů. Zapomeňte na zimu a sníh, když na Tenerife panují příjemně vysoké teploty. Je to čas odpočinku na horkých plážích a uprostřed krásné exotické přírody.

Co navštívit na Tenerife během zimní dovolené? Turistických atrakcí je zde spousta. V první řadě navštivte slunné Santa Cruz, které návštěvníky ohromí svou architekturou. Je zde také mnoho zajímavých muzeí a po prohlídce místních památek můžete vzít rodinu do některého z vodních parků nebo do oceanária. Za výlet stojí také přírodní park Teno, kde můžete obdivovat úchvatnou přírodu a navštívíte vesničku Masca, odkud se dostanete na malebnou pláž Playa de Masca, která dříve sloužila jako úkryt pirátů.

Tenerife all inclusive vám umožní plnou relaxaci. Podívejte se na náš seznam nabídek zimní dovolené na Tenerife a vyberte si tu nejlepší možnost.

Zimní dovolená Dubaj - objevte Spojené arabské emiráty

Naplánujte si na letošní zimní dovolenou fantastické dobrodružství a vydejte se do exotické Dubaje! Moderní město uprostřed pouště je již nějakou dobu předmětem touhy turistů, kteří chtějí strávit zimní dovolenou někde v teple. Dubaj se nachází ve Spojených arabských emirátech. Jedná se o dvoumilionovou metropoli, která upoutá pozornost svou moderní infrastrukturou.

Proč jet s dítětem na dovolenou do Dubaje? Můžete si zde prohlédnout nejvyšší budovu světa Burdž Chalífa. Kromě toho si můžete prohlédnout nejluxusnější budovu světa Burj Al Arab, která nastavuje zcela nový standard luxusu - až 7 hvězdiček. Prohlédnete si také takzvaný "osmý div světa" - Palmové ostrovy. Ostrovy byly vytvarovány do tvaru palmových listů a s pevninou jsou spojeny jakýmsi "kmenem". Za zmínku stojí také 35 kilometrů dlouhá pláž Jumeirah Beach, kterou lemují stovky luxusních hotelů, apartmánů a vil.

Volba Dubaje jako first minute varianty vám poskytne klid a dostatek času na přípravu cesty s vaším dítětem na zimní prázdniny. Určitě na ně budete dlouho vzpomínat!

Termíny zimních prázdnin v roce 2024

Rodiče, děti a mládež každoročně hledají na internetu termíny nadcházejících zimních prázdnin. Je to již pravidelný zvykem, protože zimní prázdniny se v každém kraji konají v jiném termínu. Probíhají na přelomu zimy a jara. Zjistěte si termíny zimních prázdnin pro nadcházející rok!

Jaký kraj má zimní prázdniny v termínu 5.02. – 11.02.2024

V termínu od 5.02.24 do 11.02.24 mají zimní prázdniny tyto kraje: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Domažlice, Hodonín, Karviná, Louny, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Tachov, Vyškov, Znojmo.

Jaký kraj má zimní prázdniny v termínu 12.02. – 18.02.2024

V termínu od 12.02.24 do 18.02.24 mají zimní prázdniny tyto kraje: Děčín, Frýdek-Místek, Cheb, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Litoměřice, Nymburk, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Přerov, Sokolov.

Jaký kraj má zimní prázdniny v termínu 19.02. – 25.02.2024

V termínu od 19.02.24 do 25.02.24 mají zimní prázdniny tyto kraje: Hradec Králové, Kroměříž, Mělník, Nový Jičín, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Praha-východ, Praha-západ, Rakovník, Teplice, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín.

Jaký kraj má zimní prázdniny v termínu 26.02. – 03.03.2024

V termínu od 26.02.24 do 03.03.24 mají zimní prázdniny tyto kraje: Bruntál, Česká Lípa, Havlíčkův Brod, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Liberec, Náchod, Pelhřimov, Písek, Semily, Třebíč, Žďár nad Sázavou.

Jaký kraj má zimní prázdniny v termínu 4.03. – 10.03.2024

Zimní prázdniny v termínu od 4.03.24 do 10.03.24 mají kraje: Chomutov, Jeseník, Jičín, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Prachatice, Příbram, Rychnov nad Kněžnou, Strakonice, Šumperk, Tábor, Ústí nad Labem.

Jaký kraj má zimní prázdniny v termínu 11.03 – 17.03.2024

Zimní prázdniny v termínu od 11.03.24 do 17.03.24 mají kraje: Benešov, Beroun, České Budějovice, Český Krumlov, Chrudim, Klatovy, Ostrava-město, Pardubice, Prostějov, Rokycany, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí.

Naplánujte si zimní dovolenou a zimní prázdniny v roce 2024 s TUI!

Pokud pro Vás bylo plánování zimní dovolené a zimních prázdnin doposud noční můrou, už se nemusíte obávat! Rozhodněte se pro pohodlí a relaxaci s TUI - podívejte se na naše fantastické nabídky all inclusive a first minute zájezdů pro zimní dovolenou v našem vyhledávači. Najdete zde stovky skvělých hotelů, nejrůznější možnosti a také četné aktivity v podobě fakultativních výletů. Vyberte si z nabídky dokonalý zájezd podle vašeho gusta, na který budete vy i vaše dítě dlouho vzpomínat. Váš společný výlet vám poskytne nejen zasloužený odpočinek, ale také vás sblíží a umožní vám zažít nevšední dobrodružství!