World map

Filtrovat výsledky

Jarní prázdniny 2025

Jarní prázdniny 2025

Slunce, pláž, dobrodružství... Jarní prázdniny s TUI!

Nalezeno 0 nabídek

Každý si občas potřebuje odpočinout, oddechnout si od práce a povinností. To platí i pro nejmenší děti, které mají ve školách každý rok prázdniny. Dlouhá letní pauza však často na regeneraci nestačí, a tak v tomto případě budeme hovořit o jarních prázdninách. Každý rok se v tomto období objevují stejné otázky: „Kam děti vzít?“, „Poslat dítě na lyžařský kurz, nebo vyjet někam s celou rodinou?“, „Jak během jarních prázdnin zajistit dítěti aktivní odpočinek?“. Každý rodič přece chce, aby jeho dítě mohlo načerpat sílu na další školní povinnosti. Jak si tedy na tyto otázky odpovědět?

Kam se vydat na jarní prázdniny 2025?

Tuto otázku si pokádají všichni rodiče, kteří chtějí, aby jejich dítě strávilo jarní prázdniny aktivně. Je ale také důležité, aby si náležitě odpočinulo a cítilo se připravené na další měsíce intenzivního učení. Kam byste tedy měli se svým dítětem během jarních prázdnin vyrazit?

Žijeme v mírném podnebí, kde se zimy vyznačují nízkými teplotami (často pod nulou), a tak většina z nás jezdí na hory. Ne každý má ale takové počasí rád. Zimy jsou často spojeny s nedostatkem slunečního svitu, velmi krátkými dny, a tím pádem poklesem nálady a chřipkovým obdobím. Každý chce proto občas před zimním chladem utéct. Naplánujte si dovolenou právě včas, abyste mohli s dětmi strávit jarní prázdniny v tropech!

Jarní prázdniny Egypt

Dlouhodobě jsou oblíbenými destinacemi pro dovolenou v chlednějších měsících země, kde vládne horké podnebí, jako je právě Egypt. A proč jet na dovolenou právě tam? Především je to naprostá změna oproti šedivému počasí, které nás obklopuje. Zima má sice své kouzlo, ale když je lezavo a sníh místo hebké peřiny taje a mění se v nepříjemné bláto, začínáme snít o dovolené v přívětivějším klimatu.

Egypt je úplně jiný svět. V době, kdy u nás teploměr ukazuje -5 °C, je tam příjemně teplo. V lednu, únoru a březnu rtuť teploměru dosahuje krásných 25 stupňů. Hřejivé sluneční paprsky, pláže, modrá obloha, pouštní písek... jarní prázdniny s dítětem vám v takovém klimatu umožní zapomenout na zimu, chlad i únavu!

V Egyptě na vás s otevřenou náručí čekají dvě největší turistická letoviska v zemi – Marsa Alam a Hurghadu si oblíbili turisté z celého světa. Najděte si v nabídce TUI zájezd do jednoho z nich, prozkoumejte zemi faraonů, projeďte se na velbloudech v poušti, podnikněte výlet k návštěvě starověkých pyramid, ochutnejte místní kuchyni. Egyptská pohostinnost bude pro vás i vaše dítě jistě nezapomenutelná!

Magické Tenerife – jarní prázdniny v tropech

Stejně ideální destinací pro jarní prázdniny v teple je Tenerife. Zájezd na tento kanárský ostrov umožní vám i vašemu dítěti pocítit volání tropů a zdejší slunce vás nabije energií. Zapomeňte na zimu a sníh, když na Tenerife panují příjemně vysoké teploty. Zažijete dovolenou plnou odpočinku na horkých plážích a uprostřed krásné exotické přírody.

Co navštívit na Tenerife během jarních prázdnin? Turistických atrakcí je zde spousta. V první řadě navštivte slunné Santa Cruz, které návštěvníky ohromí svou architekturou. Najdete zde mnoho zajímavých muzeí a po prohlídce místních památek můžete vzít rodinu do některého z vodních parků nebo do oceanária. Za výlet stojí i přírodní park Teno, kde vás uchvátí panenská příroda a navštívíte vesničku Masca, odkud se dostanete na malebnou pláž Playa de Masca, která dříve sloužila jako úkryt pirátů.

Příjemný all inclusive pobyt na Tenerife vám umožní plnou relaxaci. Podívejte se na naše nabídky dovolené na Tenerife v průběhu jarních prázdnin a vyberte si ten nejlepší zájezd pro vaši rodinu.

Jarní prázdniny v Dubaji – objevte Spojené arabské emiráty

Naplánujte si na letošní jarní prázdniny fantastické dobrodružství a vydejte se do exotické Dubaje! Moderní město uprostřed pouště je již nějakou dobu předmětem touhy turistů, kteří chtějí strávit jarní prázdniny někde v teple. Dubaj je dvoumilionová metropole nacházející se ve Spojených arabských emirátech, která upoutá pozornost svou moderní infrastrukturou.

Proč jet s dítětem na dovolenou do právě Dubaje? Nabijete se pozitivní energií, vaše dítě pozná zajímavou cizí kulturu, můžete si zde prohlédnout nejvyšší budovu světa Burdž Chalífa nebo třeba nejluxusnější budovu světa Burj Al Arab, která nastavuje zcela nový standard luxusu – až 7 hvězdiček. Prozkoumáte také takzvaný „osmý div světa“ – Palmové ostrovy, které byly vystavěny do tvaru palmových listů a s pevninou jsou spojeny jakýmsi „kmenem“. Za zmínku stojí pak 35 kilometrů dlouhá pláž Jumeirah Beach, již lemují stovky luxusních hotelů, apartmánů a vil.

Volba Dubaje jako first minute varianty vám poskytne klid a dostatek času na přípravu cesty s vaším dítětem na jarní prázdniny. Určitě na ně budete dlouho vzpomínat!

Termíny jarních prázdnin v roce 2025

Rodiče, děti a mládež každoročně hledají na internetu termíny nadcházejících jarních prázdnin. Je to již pravidelným zvykem, protože jarní prázdniny probíhají v každém kraji v jiném termínu na přelomu zimy a jara a zapamatovat si ten správný může být náročné, neboť se každoročně posouvají. Zjistěte si termíny jarních prázdnin pro nadcházející rok!

Jaký kraj má jarní prázdniny v termínu 03. 02. – 09. 02. 2025

Jarní prázdniny v termínu od 03. 02. 2025 do 09. 02. 2025 mají kraje: Benešov, Beroun, České Budějovice, Český Krumlov, Chrudim, Klatovy, Ostrava-město, Pardubice, Prostějov, Rokycany, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí.

Jaký kraj má jarní prázdniny v termínu 10. 02. – 16. 02. 2025

V termínu od 10. 02. 2025 do 16. 02. 2025 mají jarní prázdniny tyto kraje: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Domažlice, Hodonín, Karviná, Louny, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Tachov, Vyškov, Znojmo.

Jaký kraj má jarní prázdniny v termínu 17. 02. – 22. 02. 2025

V termínu od 17. 02. 2025 do 22. 02. 2025 mají jarní prázdniny tyto kraje: Děčín, Frýdek-Místek, Cheb, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Litoměřice, Nymburk, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Přerov, Sokolov.

Jaký kraj má jarní prázdniny v termínu 24. 02. – 02. 03. 2025

V termínu od 24. 02. 2025 do 02. 03. 2025 mají jarní prázdniny tyto kraje: Hradec Králové, Kroměříž, Mělník, Nový Jičín, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Praha-východ, Praha-západ, Rakovník, Teplice, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín.

Jaký kraj má jarní prázdniny v termínu 03. 03. – 09. 03. 2025

V termínu od 03. 03. 2025 do 09. 03. 2025 mají jarní prázdniny tyto kraje: Bruntál, Česká Lípa, Havlíčkův Brod, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Liberec, Náchod, Pelhřimov, Písek, Semily, Třebíč, Žďár nad Sázavou.

Jaký kraj má jarní prázdniny v termínu 10. 03. – 16. 03. 2025

Jarní prázdniny v termínu od 10. 03. 2025 do 16. 03. 2025 mají kraje: Chomutov, Jeseník, Jičín, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Prachatice, Příbram, Rychnov nad Kněžnou, Strakonice, Šumperk, Tábor, Ústí nad Labem.

Naplánujte si jarní prázdniny v roce 2025 s TUI!

Pokud pro vás bylo plánování jarních prázdnin doposud noční můrou, už se nemusíte obávat! Rozhodněte se pro pohodlí a relaxaci s TUI a podívejte se na naše fantastické nabídky all inclusive a first minute zájezdů speciálně pro období jarních prázdnin. Najdete zde stovky skvělých hotelů, nejrůznější možnosti ubytování a také četné aktivity v podobě fakultativních výletů. Vyberte si z nabídky dokonalý zájezd podle svého gusta, na který budete vy i vaše dítě dlouho vzpomínat. Společný rodinný výlet vám poskytne nejen zasloužený odpočinek, ale také vás sblíží a umožní vám zažít nevšední dobrodružství!