World map

Filtrovat výsledky

Zima 2023/24

Zima 2023/24

Balíček flexibilních změn za cenu 250 Kč/os.

Nalezeno 0 nabídek

Zima je pro mnoho lidí obtížným obdobím. Nízké teploty, nutnost nosit teplejší oblečení, čepice a zimní boty. Milovníci tropických teplot toto období nesnášejí a mnoho lidí se snaží naplánovat si letní dovolenou právě na zimní měsíce. Školáci mají v tomto období také prázdniny. Někteří lidé si kladou řadu otázek: Kam na dovolenou v zimě? Bude zima v tropech dobrý nápad? Kam na dovolenou s dětmi? Je možná levná zimní dovolená? Podívejte se na naše nápady na dovolenou a prázdniny v zahraničí nebo ve Vaši zemi!

Rezervace zimních zájezdů a dovolených - kdy hledat výhodné nabídky?

Korunní otázkou je „kdy si objednat zimní dovolenou?“. První možností je vyhledat si dovolenkovou destinaci s několikaměsíčním předstihem, tedy mezi first minute nabídkami. To je výborný nápad pro ty, kteří znají termín své dovolené a rádi mají vše naplánované s dostatečným předstihem. First minute také umožňuje vybrat si z velkého množství nabídek a výrazně ušetřit, protože mnoho letovisek nabízí velké slevy za včasnou rezervaci.

Druhá strategie spočívá v hledání last minute nabídek, které jsou ideální pro milovníky spontánních výletů „na již“. Je to také dobrá volba pro ty, kteří si nemohou dovolenou předem naplánovat nebo kteří rádi loví výhodné nabídky, protože last minute obvykle znamená velké slevy.

Kam se vydat, tedy exotické destinace pro zimní dovolenou

Každý se těší na vytouženou dovolenou a chce si užít požitky z dovolené. Lidé mají také různé preference ohledně toho, kam se vydat. Kam byste se měli vydat na dovolenou v zimě, abyste si užili teplé počasí, nádhernou krajinu a v klidu si odpočinuli?

Zeptejte se sami sebe, jaký typ dovolené preferujete a co Vám ve volném čase přináší největší potěšení. Zima je pro mnoho lidí náročná - teploty klesají pod nulu, sníh ve městě rychle taje a vypadá velmi nevábně. Mnoho rekreantů sní v zimě o horkém létě, proto je důležité vybrat spolehlivé tropické oblasti. Sluníčko, zlatavé písečné pláže, vánek od moře nebo oceánu... Není divu, že velké množství turistů se v zimě rozhodne na zájezd do teplých zemí. Zimní dovolená v ráji? My říkáme ano!

Chcete na chvíli zapomenout na zimu, mokrý sníh a teplé bundy? Vyberte si horké rajské pláže, které Vám poskytnou naprostý odpočinek od šedivé zimní reality. Tenerife splní Vaši touhu po vyhřívání se na exotickém slunci! Kanárské ostrovy Vás lákají studenými nápoji, vynikajícím jídlem a teplými večery plnými záře zapadajícího slunce!

Na vrcholu žebříčku nejoblíbenějších prázdninových destinací je stále fantastický Egypt. Nekonečná poušť, horké vody Rudého moře a dvě turisticky oblíbená města, konkrétně Hurghada a Marsa Alam - co víc si přát? V Egyptě zažijete atmosféru starověku v moderní verzi. Můžete se projet na pouštním velbloudovi, odpočívat na okraji bazénu s nápojem v ruce nebo se vydat na fakultativní výlet. Díky jednodenním výletům se seznámíte s kulturou této pozoruhodné země a jejími fascinujícími památkami, které existují již po staletí. V Hurghadě a Marsa Alam najdete letoviska a hotely na vysoké úrovni, s možností all inclusive!

Teplé země v zimě - jaké jsou teploty v zimě?

Zajímá Vás, jaké teploty Vás čekají ve vybraných teplých zemích v zimě? Vždyť je dobré zvážit, co si sbalit do cestovního kufru, tedy jaké oblečení a doplňky byste si měli vzít s sebou.

Zima v Egyptě patří pro Evropana určitě k těm velmi teplým. Většina lidí je zvyklá, že se v zimě stupnice teploměru zastaví pod nulou. V Egyptě je přitom krásné počasí s teplotami od 18 do 25 stupňů Celsia. Čím dál na jih země, tím je tepleji. Stále je však třeba mít na paměti, že večer a v noci tam může být opravdu velmi chladno (zejména v poušti). Teploty mohou klesnout i pod 10 stupňů Celsia, takže se vyplatí mít teplé oblečení na večerní procházky.

Pokud jste si pro svou vysněnou zimní dovolenou vybrali Tenerife, jistě Vás čekají velmi příjemné teploty. Kanárské ostrovy dosahují v zimě teplot mezi 14-21 stupni Celsia, což je spojuje s nádherným jarem nebo brzkým podzimem.

Vybrali jste si Turecko a zajímá Vás, jaké jsou tam teploty v zimě? Určitě to bude nejchladnější volba z výše uvedených. Teploty v Turecku dosahují v zimě maximálně 14 stupňů Celsia, takže se na horko nepřipravujte. Země tak bude ideální pro ty, kteří rádi zůstávají v teple, ale nechtějí mít teplotní šok. Koneckonců horké léto uprostřed zimy nemusí být pro každého, že?

Bez ohledu na to, vždy si ve svém zavazadle vezměte náhradní teplé oblečení a obův pro případ náhlé změny počasí!

Zimní dovolená pro lyžaře? Nejlepší destinace blízko Vás!

Zimní dovolená nemusí znamenat jen exotické země. Vyplatí se vyrazit na zimní dovolenou i blízko Vás, zejména pokud jste příznivci zimní rekreace v přírodě. Prožijte aktivní dovolenou sami nebo s rodinou v tom nejlepším - dovolená na lyžích na svazích bude jistě nevšedním zážitkem. Co třeba lyžování a snowboarding v Alpách nebo Dolomitech? Lyžařská střediska Vás přivítají s otevřenou náručí a nabídnou Vám perfektně upravené sjezdovky. Navíc zde najdete zimní sportovní aktivity, četné půjčovny sportovního vybavení a chutné jídlo, díky kterému budete mít sílu prožít aktivně každý den Vaší dovolené.

Lyžařská střediska nabízejí také spoustu horských procházek, díky nimž se můžete přiblížit přírodě a cítit zimní vítr ve vlasech. Střediska a areály nabízejí možnost all inclusive, takže se nemusíte vzdávat své verzi exkluzivní zimní dovolené. Chcete zažít více klidu a pohody na sjezdovkách, volně vyzkoušet běžky, poznat snowboarding nebo se projet na saních bez davů? Rezervujte si posezónní dovolenou a vyberte si něco z našich first minute nebo last minute nabídek na listopad nebo březen! Možná se Vám podaří i ušetřit!

Fakultativní výlety - objevujte svět na dovolené!

Ať už si objednáte zimní dovolenou v blízkosti České republiky, nebo si vyberete zimní dovolenou v teplých zemích, nemusíte jen ležet u bazénu s časopisem v ruce. Aktivní dovolenou nebo zimní prázdniny vašeho dítěte můžete naplnit vědomostmi. Vydejte se na fakultativní výlet!

Určitě si prohlédněte naši širokou nabídku fakultativních výletů. Ty Vám umožní poznat kulturu a památky v oblasti Vašeho pobytu. Každá země nabízí zajímavé jednodenní výlety, které Vám a Vašim blízkým pomohou rozšířit si znalosti a poznat místo, kde se nacházíte. Výlety jsou pohodlné - jednodenní výlety zahrnují vyzvednutí Zákazniků z hotelu, transfer a služby průvodce. V nabídce konkrétního fakultativního výletu se dozvíte, jakým jazykem průvodce hovoří, a dostanete veškeré informace o trase dané atraktivity. Bude v ní také podrobně uvedeno, co zahrnuje její cena (např. vstupné apod.) a jak obdržíte voucher. S TUI je každý výlet jednodušší!

Proč jet na dovolenou v zimě?

Pokud hledáte odpověď na otázku „proč jezdit do zahraničí v zimě?“, odpovídáme - protože zima v České republice může být pro ty méně oddolne vůči chladu nepříjemná! Málo slunce, velmi krátké dny, nedostatek přirozeně produkovaného vitaminu D... nedá se nic dělat, je třeba vyrazit na zahraniční zájezd, který Vás povzbudí a dodá Vám chuť svobody. Prohlédněte si naši fantastickou nabídku zájezdů na zimní dovolenou. Tropy, exotika nebo snad evropské pobyty? Kromě Tenerife a Kanárských ostrovů a Egypta doporučujeme také Turecko nebo Emiráty! Rezervujte si zájezd ještě dnes a těšte se na dovolenou snů v zimních měsících!