- Umístění
- Kvalita spánku
- Pokoje
- Služba
- Cena / kvalitaść
- Čistota
- vbfraiha2020-02-11Vyjímečný
Velmi krásné místo s docela přátelským personálem! Museli jsme odejít brzy a oni pro nás připravili snídani, bylo to velmi pěkné! Pokoj byl velmi čistý a pohodlný. . . Důrazně doporučujeme toto místo. . . .
- Mazsola32019-08-05Vyjímečný
To je druh pohostinnosti, který by se měl učit! Rezervujte si pokoj na rezervačním místě cca. . hodinu před příjezdem. Na tomto webu byla na tomto webu pouze jedna místnost (se třemi lůžky), takže jsme si ji rezervovali. Když jsme dorazili paní na recepci (majitel btw), zeptal se, zda bychom chtěli vyměnit pokoj s 2 lůžky, protože to mělo lepší výhled, větší terasu a bylo to ještě levnější! Oba jsme museli zavolat rezervační místo, abychom to zařídili, ale nakonec se to podařilo. A to byl jen začátek. Hotel má absolutně perfektní polohu (velmi klidná, blízko řeky, jen kousek pěšky od centra města), podává perfektní snídani (spousta odrůd) a pohostinnost je úžasná. Pokoje jsou super čisté a zahrada je super relaxační s houpačkami a milionem barevných květin (v létě;)). Naprosto pozitivní zkušenost, doufám, že se můžeme vrátit další den.
- dala7622019-08-05
Během našeho pobytu jsme zažili něco, co jsme viděli dříve pouze ve starých filmech: V jídelně jsou hosté přiděleni ke stolům. Jedná se o lázeňský hotel s restaurací a ti, kteří si zakoupí celý balíček, dostanou ty nejlepší stoly, vyšší třídu. Cestovatelé jako my, kteří jen snídají a tráví dny cestování kolem, nižší třída, sedí v tom, co zbylo. Byli jsme v rohu u dveří, ne na místo, které jsme si dobrovolně vybrali, kdybychom měli možnost tak učinit. Jídelna mohla být téměř prázdná, ale jeden je povinen jíst na předem určeném místě.
