5 atrakcí, 1 cíl!

V roce 1932 byla v Billundu založena značka LEGO, která je dnes známá po celém světě. LEGOLAND Billund Resort na jihu Dánska nabízí atrakce pro celou rodinu. Horské dráhy, vodní park, zoologická zahrada, lanový park a samozřejmě spousta kostek LEGO!
Dostanete se tam pohodlně letadlem. Let z Prahy do Billundu trvá kolem 2 hodin a z letiště do LEGOLANDU dorazíte za 5 minut.

LEGOLAND ® Billund Resort je místo, které nabízí nejznámější dětské atrakce v Dánsku. Právě zde na vás čekají královské paláce, fascinující zoologické zahrady, možnosti pozorování velryb, historická vikingská sídla a výjimečně krásné, široké dánské pláže.
Vlastní doprava autem do Billundu:

  • z Prahy cca 8 h 20 min jízdy
  • z Brna cca 11 h jízdy
  • z Ostravy cca 10 h jízdy

Otevírací doba je k dispozici na stránkách https://www.legoland.dk/en/plan-your-day/pre-visit/opening-hours/

Zobrazit nabídku

LEGOLAND Billund Resort - Mapa

Zobrazit nabídku OBJEVTE ZÁBAVNÍ PARKY V BILLUNDU

LEGOLAND® čeká na Vás...

...se spoustou úžasných aktivit a kreativní zábavy s LEGO®! Vyzkoušejte tři neuvěřitelné atrakce v areálu THE LEGO® MOVIE™ World, navštivte dračí království na horské dráze Dragen a vzlétněte do vzduchu jako orel na horské dráze Flying Eagle.


V nově otevřeném areálu Build & Race sestavte vlastní stroj ze stáje LEGO® Ferrari a nastavte nové rychlostní limity. Připoutejte se a usedněte za volant působivého modelu LEGO Ferrari ztvárněného v měřítku 1:1. Postavte si vlastní závodní vůz LEGO Ferrari a prohánějte se po bláznivých překážkových drahách. Otestujte svůj výkon a přijměte výzvu na virtuální závodní dráze, kde limity určují pouze ostré zatáčky a vaše vlastní kreativita.


Navštivte LEGOLAND a vydejte se na kouzelnou a fascinující cestu mezi více než milionů kostek LEGO, 50 kolotočů, horských dráh a velkolepých atrakcí. V tomto roce na Vás čekají také tři skvělé akce: velkolepá rytířská podívaná Battle of the Brick v červenci a srpnu, strašidelný Halloween v říjnu a pohádkové Vánoce v prosinci!

LALANDIA

NAVŠTIVTE PRÁZDNINOVÉ CENTRUM LALANDIA®
S NEJVĚTŠÍM AQUAPARKEM V CELÉ SKANDINÁVII

Zažijte neuvěřitelnou středomořskou atmosféru v parku Lalandia® v Billundu, kde je nebe vždy modré. Za poutavou středomořskou fasádou se skrývají skvělé restaurace vhodné pro děti, výjimečné obchody a široká nabídka atrakcí a zábavy pro celou rodinu, včetně opičího háje Monky Tonky, minigolfu, bowlingu, sportovní haly, fitness centra, zimního městečka a Lalandia Aquadome™ - tropického vodního parku pro celou rodinu se skluzavkami, bazény s mořskými vlnami, dětskými koutky a vířivkami.

LEGO® HOUSE

LEGO ® House je nejlepší hřiště na světě pro celou rodinu - pro dospělé, jejich ratolesti i pro všechny, kteří se v srdci cítí jako děti. Zapojte svou fantazii mezi 25 miliony kostek LEGO®. Vytvářejte vlastní projekty a sledujte, jak ožívají. Uspořádejte s rodinou soutěž a zjistěte, čí LEGO vozidlo si vede nejlépe. A až vám vyhládne, dejte si jídlo v některé z restaurací inspirovaných stavebnicí LEGO. LEGO House má šest Zážitkových zón, přátelské LEGO náměstí a vynikající venkovní hřiště. Nejlepší zábavu na světě začněte u Stromu tvořivosti. Je vysoký 15,68 metru. Poté se můžete přesunout do Galerie mistrovských děl a prohlédnout si některé z nejbláznivějších výtvorů LEGO, než se vydáte do Zážitkových zón.

WOW PARK

WOW PARK v Billundu je jedinečný zábavní park, kde si každý může užít dobrodružství v korunách stromů, na visutých mostech, obřích houpačkách, skluzavkách, ziplinech a dokonce i v podzemních jeskyních! V areálu s více než 40 fotbalovými hřišti objevíte nadpozemskou zábavu. Prožijte s přáteli a rodinou skvělý den plný aktivní zábavy a fantastických venkovních dobrodružství.

Givskud Zoo Zootopia

Kombinuje návštěvu zoo se safari ve vlastním autě nebo autobusu. se nachází pouhých 20 minut od Billundu. Skvělé dobrodružství pro milovníky zoo a safari! Velmi rozlehlé výběhy se zvířaty ze čtyř kontinentů vám dávají možnost pozorovat život zvířat a u některých i možnost se zapojit, například do krmení zvířat. Navíc největší dinosauří park v Dánsku s více než 50 dinosaury a jedinečnými vzrušujícími expozicemi, k tomu prostorné odpočinkové zóny pro pikniky, obrovská hřiště a spousta aktivit pro děti.

VSTUPENKY V TUI

  • 1-denní vstupenka dostupná na portálu Atrakce TUI > https://www.tui.pl/atrakcje/billund/legoland-r-billund-entrance-tickets-1-414853
  • 1-denní vstupenka do WOW PARK Billund dostupná na portálu Atrakce TUI > https://www.tui.pl/atrakcje/billund/wow-park-billund-entrance-tickets-376294
  • 2-denní vstupenka do LEGOLAND Billund při pobytu v hotelech LEGOLAND. Cena 1.650 KČ (červenec-srpen) nebo 1.550 KČ (následující měsíce)
  •  2-denní vstupenka do LEGOLAND Billund při pobytu v Kempingu Randboldbal. Cena 1.650 KČ
  •  Vstupenka „Resort Pass” – nabízí nelimitovaný vstup do LEGOLAND, Lalandia Aquadome + Monky Tonky Land, Givskud Zoo and WOW Park při pobytu v hotelech LEGOLAND a Lalandia v Billundu. (včetně dne příjezdu a odjezdu). Cena pro hosty hotelu LEGOLAND 3.275 KČ, pro hosty hotelu Lalandia 2.775 KČ.
  • Děti do 2 let mají vstup zdarma.
Chcete-li si zakoupit dvoudenní vstupenky, kontaktujte prodejní místo. V případě rezervace přes webové stránky nebo mobilní aplikaci volejte na Telefonické Rezervační Centrum 227 270 059.

OBJEVTE HOTELY DOSTUPNÉ V NAŠÍ NABÍDCE

1

Hotel LEGOLAND

pokoje s motivy LEGO®
bezplatné Wi-Fi v celém hotelu
herní místnost

Zobrazit nabídku

2

Lalandia in Billund

komfortní domky
ideální pro rodiny
800 m od LEGOLANDU

Zobrazit nabídku

3

LEGOLAND Holiday Village

nabíjecí stanice pro elektromobily
mini ZOO
hřiště

Zobrazit nabídku

1

LEGOLAND Castle Hotel

bezplatné Wi-Fi v celem hotelu hotelu
bezplatné parkoviště
hřiště

Zobrazit nabídku